Team

36 toppers telt Karakters, waaronder maar liefst 14 ontwerpers. Van old-school illustratoren tot high-end animatiewizards. Elk met hun eigen expertise, stijl en … karakter. Eén ding hebben ze gemeen: de passie voor sprekende, visuele concepten.

Aangevuld met sterke strategen, copywriters, een scenograaf, digitaal architect, print- & signspecialist, en de 9 digitale kraks van Cabinet C, vormt Karakters een straf complementair team.

Groot genoeg om de grootste trajecten van A tot Z met eigen medewerkers af te leggen, en klein genoeg om flexibel in te spelen op opportuniteiten.

Bram VandekerckhoveBram Vandekerckhove

Bram Vandekerckhove
bram@karakters.be

Zaakvoerder Karakters & voorzitter Cabinet C

AnneleenAnneleen

Anneleen
anneleen@karakters.be

Digitaal architect

ArneArne

Arne
arne@karakters.be

Hoofd ontwerp & strategie

ArnoArno

Arno
arno@karakters.be

Atelier

BarbaraBarbara

Barbara
barbara@karakters.be

Ontwerp & illustratie

ClementineClementine

Clementine
clementine@karakters.be

Ontwerp

EvaEva

Eva
eva@karakters.be

Coördinatie

FemkeFemke

Femke
femke@karakters.be

Coördinatie

IngeInge

Inge
inge@karakters.be

Ontwerp & illustratie

JanJan

Jan
jan@karakters.be

Coördinatie

JoJo

Jo
jo@karakters.be

Ontwerp

KatrienKatrien

Katrien
katrien@karakters.be

Ontwerp & illustratie

LaetitiaLaetitia

Laetitia
laetitia@karakters.be

Hoofd ontwerp

LiesLies

Lies
lies@karakters.be

Ontwerp

LiesbethLiesbeth

Liesbeth
liesbeth@karakters.be

Ontwerp & illustratie

MichèleMichèle

Michèle
michele@karakters.be

Coördinatie

PaulienPaulien

Paulien
paulien@karakters.be

Video & animatie

PeterPeter

Peter
peter@karakters.be

Hoofd strategie

RenaatRenaat

Renaat
renaat@karakters.be

Strategie

SabineSabine

Sabine
sabine@karakters.be

Tekst & pr

SiskaSiska

Siska
siska@karakters.be

Ontwerp & scenografie

SophieSophie

Sophie
sophie@karakters.be

Hoofd Coördinatie

Sophie T.Sophie T.

Sophie T.
sophie.t@karakters.be

Office & HR Manager

StevenSteven

Steven
steven@karakters.be

Ontwerp & animatie

TineTine

Tine
tine@karakters.be

Strategie & tekst

BenoîtBenoît

Benoît
hello@cabinetc.be

Front-end Developer

ChrisChris

Chris
hello@cabinetc.be

Front-end Developer

IsabelleIsabelle

Isabelle
isabelle@cabinetc.be

Digital Content Marketeer & Coördinatie

DimitriDimitri

Dimitri
hello@cabinetc.be

Digital Marketing Manager

JulieJulie

Julie
hello@cabinetc.be

Back-end Developer

SanderSander

Sander
hello@cabinetc.be

Front-end Developer

MathieuMathieu

Mathieu
mathieu@cabinetc.be

Full-stack Developer

JoeriJoeri

Joeri
hello@cabinetc.be

Digital Strategist

SenneSenne

Senne
hello@cabinetc.be

Digital Performance Marketeer