Team

30 toppers telt Karakters, waaronder maar liefst 16 ontwerpers. Van old school illustratoren tot high end animatiewizards. Elk met hun eigen expertise, stijl en … karakter. Eén ding hebben ze gemeen: de passie voor sprekende, visuele concepten.

Aangevuld met sterke strategen, copywriters, een scenograaf, digitaal architect, print- & signspecialist, en de 12 digitale toppers van Cabinet C, vormt Karakters een straf complementair team.

Groot genoeg om de grootste trajecten van a tot z met eigen medewerkers af te leggen, en klein genoeg om flexibel in te spelen op opportuniteiten.

Bram VandekerckhoveBram Vandekerckhove

Bram Vandekerckhove
bram@karakters.be

Zaakvoerder Karakters & voorzitter Cabinet C

AnneleenAnneleen

Anneleen
anneleen@karakters.be

Digitaal architect

ArneArne

Arne
arne@karakters.be

Hoofd ontwerp & strategie

ArnoArno

Arno
arno@karakters.be

Atelier

BarbaraBarbara

Barbara
barbara@karakters.be

Ontwerp & illustratie

ClementineClementine

Clementine
clementine@karakters.be

Ontwerp

FemkeFemke

Femke
femke@karakters.be

Coördinatie

IneIne

Ine
ine@karakters.be

Coördinatie & tekst

IngeInge

Inge
inge@karakters.be

Ontwerp & illustratie

JanJan

Jan
jan@karakters.be

Coördinatie

JoJo

Jo
jo@karakters.be

Ontwerp

KarlaKarla

Karla
karla@karakters.be

Boekhouding

KatrienKatrien

Katrien
katrien@karakters.be

Ontwerp & illustratie

LaetitiaLaetitia

Laetitia
laetitia@karakters.be

Hoofd ontwerp

LiesLies

Lies
lies@karakters.be

Ontwerp

LiesbethLiesbeth

Liesbeth
liesbeth@karakters.be

Ontwerp & illustratie

MichèleMichèle

Michèle
michele@karakters.be

Coördinatie

PaulienPaulien

Paulien
paulien@karakters.be

Video & animatie

PeterPeter

Peter
peter@karakters.be

Hoofd strategie

Peter T.Peter T.

Peter T.
peter.t@karakters.be

Coördinatie & IT

SabineSabine

Sabine
sabine@karakters.be

Tekst & pr

SiskaSiska

Siska
siska@karakters.be

Ontwerp & scenografie

SophieSophie

Sophie
sophie@karakters.be

Coördinatie

Sophie T.Sophie T.

Sophie T.
sophie.t@karakters.be

Office & HR Manager

StevenSteven

Steven
steven@karakters.be

Ontwerp & animatie

TineTine

Tine
tine@karakters.be

Strategie & tekst

BenoîtBenoît

Benoît
contact@karakters.be

Front-end Developer

ChrisChris

Chris
contact@karakters.be

Front-end Developer

PeterPeter

Peter
contact@karakters.be

Managing Partner

DimitriDimitri

Dimitri
contact@karakters.be

Digital Marketing Manager

DriesDries

Dries
contact@karakters.be

CTO

IsabelleIsabelle

Isabelle
contact@karakters.be

Digital Content Marketeer

SanderSander

Sander
contact@karakters.be

Front-end Developer

JillJill

Jill
contact@karakters.be

Digital Content Marketeer

JulieJulie

Julie
contact@karakters.be

Back-end Developer

MathieuMathieu

Mathieu
contact@karakters.be

Full-stack Developer

SuzySuzy

Suzy
contact@karakters.be

Office Manager

TuurTuur

Tuur
contact@karakters.be

Back-end & API Developer