Team

36 toppers telt Karakters, waaronder maar liefst 12 ontwerpers. Van old-school illustratoren tot high-end animatiewizards. Elk met hun eigen expertise, stijl en … karakter. Eén ding hebben ze gemeen: de passie voor sprekende, visuele concepten.

Aangevuld met sterke strategen, copywriters, een scenograaf, print- & signspecialist, digitaal architect en andere digitale kraks, … vormt Karakters een straf complementair team.

Groot genoeg om de grootste trajecten van A tot Z met eigen medewerkers af te leggen, en klein genoeg om flexibel in te spelen op opportuniteiten.

Bram VandekerckhoveBram Vandekerckhove

Bram Vandekerckhove
bram@karakters.be

Zaakvoerder Karakters

EvaEva

Eva
eva.schell@karakters.be

HR & office

JeroenJeroen

Jeroen
jeroen@karakters.be

Leads Director

AstridAstrid

Astrid
astrid@karakters.be

Digital Art Director & Innovator

LieselotLieselot

Lieselot
lieselot@karakters.be

Accountmanager

ArneArne

Arne
arne@karakters.be

Art Director

NaomiNaomi

Naomi
naomi@karakters.be

Accountmanager

AnAn

An
an@karakters.be

Accountmanager

AnneleenAnneleen

Anneleen
anneleen@karakters.be

Digitaal architect

ArnoArno

Arno
arno@karakters.be

Atelier Production

BarbaraBarbara

Barbara
barbara@karakters.be

Creative Designer

ClementineClementine

Clementine
clementine@karakters.be

Brand & Creative Designer

EdithEdith

Edith
stage@karakters.be

stage

EvaEva

Eva
eva@karakters.be

Accountmanager

EmilyEmily

Emily
emily@karakters.be

Front-End Developer

FemkeFemke

Femke
femke@karakters.be

Accountmanager

InesInes

Ines
ines@karakters.be

Finance & Admin

IngeInge

Inge
inge@karakters.be

Illustrator & Creative Designer

JanJan

Jan
jan@karakters.be

Atelier Team Lead

LaetitiaLaetitia

Laetitia
laetitia@karakters.be

Art Director

LiesLies

Lies
lies@karakters.be

Creative Designer

ThijsThijs

Thijs
thijs@karakters.be

Atelier Designer

MarcMarc

Marc
marc@karakters.be

Copywriter

MinaMina

Mina
mina@karakters.be

Digital Strategist & Projectmanager

OttilieOttilie

Ottilie
ottilie@karakters.be

Digital projectmanager & storyteller

PaulienPaulien

Paulien
paulien@karakters.be

Video Creative

PeterPeter

Peter
peter@karakters.be

Hoofd strategie

RenaatRenaat

Renaat
renaat@karakters.be

Strategie

ChrisChris

Chris
chris@karakters.be

Front-end Developer

SabineSabine

Sabine
sabine@karakters.be

Copywriter

SiskaSiska

Siska
siska@karakters.be

Spatial & Creative Designer

SophieSophie

Sophie
sophie@karakters.be

Account Director

StevenSteven

Steven
steven@karakters.be

Art Director

TineTine

Tine
tine@karakters.be

Leads Strategist

JulieJulie

Julie
julie@karakters.be

Back-End Developer

MathieuMathieu

Mathieu
mathieu@karakters.be

Full-stack Developer

JoeriJoeri

Joeri
joeri@karakters.be

Digital Teamlead