Team

30 toppers telt Karakters, waaronder maar liefst 12 ontwerpers. Van old-school illustratoren tot high-end animatiewizards. Elk met hun eigen expertise, stijl en … karakter. Eén ding hebben ze gemeen: de passie voor sprekende, visuele concepten.

Aangevuld met sterke strategen, copywriters, een scenograaf, print- & signspecialist, digitaal architect en andere digitale kraks, … vormt Karakters een straf complementair team.

Groot genoeg om de grootste trajecten van A tot Z met eigen medewerkers af te leggen, en klein genoeg om flexibel in te spelen op opportuniteiten.

Bram VandekerckhoveBram Vandekerckhove

Bram Vandekerckhove
bram@karakters.be

Zaakvoerder Karakters

EvaEva

Eva
eva.schell@karakters.be

HR & office

AstridAstrid

Astrid
astrid@karakters.be

Ontwerp & strategie

ArneArne

Arne
arne@karakters.be

Hoofd ontwerp & strategie

NaomiNaomi

Naomi
naomi@karakters.be

Coördinatie

AnAn

An
an@karakters.be

Coördinatie

AnneleenAnneleen

Anneleen
anneleen@karakters.be

Digitaal architect

ArnoArno

Arno
arno@karakters.be

Atelier

BarbaraBarbara

Barbara
barbara@karakters.be

Ontwerp & illustratie

ClementineClementine

Clementine
clementine@karakters.be

Ontwerp

EvaEva

Eva
eva@karakters.be

Coördinatie

EmilieEmilie

Emilie
emilie@karakters.be

Developer

FemkeFemke

Femke
femke@karakters.be

Coördinatie

IngeInge

Inge
inge@karakters.be

Ontwerp & illustratie

JanJan

Jan
jan@karakters.be

Coördinatie

KatrienKatrien

Katrien
katrien@karakters.be

Ontwerp & illustratie

LaetitiaLaetitia

Laetitia
laetitia@karakters.be

Hoofd ontwerp

LiesLies

Lies
lies@karakters.be

Ontwerp

ThijsThijs

Thijs
thijs@karakters.be

IT & Print

MarcMarc

Marc
marc@karakters.be

Teksten en ideeën

MichèleMichèle

Michèle
michele@karakters.be

Coördinatie

MinaMina

Mina
mina@karakters.be

Coördinatie

OttilieOttilie

Ottilie
ottilie@karakters.be

Coördinatie

PaulienPaulien

Paulien
paulien@karakters.be

Video & animatie

PeterPeter

Peter
peter@karakters.be

Hoofd strategie

RenaatRenaat

Renaat
renaat@karakters.be

Strategie

ChrisChris

Chris
chris@karakters.be

Front-end Developer

SabineSabine

Sabine
sabine@karakters.be

Tekst & pr

SiskaSiska

Siska
siska@karakters.be

Ontwerp & scenografie

SophieSophie

Sophie
sophie@karakters.be

Hoofd Coördinatie

Sophie T.Sophie T.

Sophie T.
sophie.t@karakters.be

Office & HR Manager

StevenSteven

Steven
steven@karakters.be

Ontwerp & animatie

TineTine

Tine
tine@karakters.be

Strategie & tekst

DimitriDimitri

Dimitri
dimitri@karakters.be

Digital Marketing Manager

JulieJulie

Julie
julie@karakters.be

Back-end Developer

MathieuMathieu

Mathieu
mathieu@karakters.be

Full-stack Developer

JoeriJoeri

Joeri
joeri@karakters.be

Digital Strategist